Informace k Alpám 2018

 

 

Krajkářko – cestovatelko a přátelé,

představujeme vám nabídku krajkářské dovolené v rakouských Alpách, ve kterých jsme byli v roce 2016. Tuto lokalitu opakovaně volíme pro velké nadšení a zájem. Výlety budou organizovány průvodcem a nám na míru. Nikdo se nemusí obávat, že by měl podávat horolezecké výkony. Naše skupina tam jede za příjemnou relaxací, krásnou přírodou a paličkováním.

Paličkování

Tak jak v letech předešlých, tak i nyní naplníme svůj čas relaxační prací, předpokládám, že většina z vás jste krajkářky a chcete paličkovat. Opět si pro Vás připravím něco pěkného, zajímavého, pracovně nenáročného, přírodně naladěného, abyste si z dovolené odvezly pěknou krajkovou vzpomínku. V ceně kurzovného budete mít podvinek a materiál. Pro ty, kterým by se můj návrh nelíbil, vezmu jiné své podvinky. Může se stát, že nebudete chtít nic paličkovat z mé autorské dílny a dovezete si svoji práci. Po zkušenostech z let minulých upozorňuji, že nebudu poskytovat žádné výjimky ani slevy z ceny kurzovného pro paličkování a budu se plně věnovat pouze tomu, kdo si kurz zaplatí.

Cena kurzu: 1 300,- Kč. 

Malování na hedvábí

Je určené pro všechny účastníky pobytu, kteří si chtějí vyzkoušet techniku barvení napařovacími barvami. V ceně „vstupného“ jednotlivého kurzu máte zaplacené barvy a hedvábný šál.

Cena jednoho kurzu s napařovacími barvami: 380,- Kč

Šátky nebo šály různých rozměrů si můžete dokoupit na místě podle přání.

Ubytování

Je zajištěno v příjemném jednoduše zařízeném horském penzionu (povlečení, ručníky jsou v ceně).

Pojištění

Po neblahých zkušenostech z minulých let vám doporučujeme si zaplatit komplexní pojištění, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, převozů a aktivní asistence, úrazu, zavazadel, odpovědnosti a hlavně storno poplatků při nenastoupení na dovolenou z důvodu nemoci nebo úrazu.

Cena: 225,- Kč/osobu.

Doprava

je zajištěna klimatizovaným autobusem , video, WC, kávovar

Stravování

je zajištěno polopenzí , kterou klienti hodnotí jako chutnou a bohatou. V penzionu není možnost vaření. Pokud máte nějakou dietu, prosím napište jakou. Jídlo vám bude přizpůsobeno. Snídaně je formou bufetu, jednotný balíček na výlety, večeře výběr ze dvou jídel.

V penzionu je možnost zakoupení piva, vína, cukrovinek, slaného za Kč, káva z automatu za Eura

Platba záloh

Platbu budeme chtít složit ve třech zálohách.

První termín do 15.12.2017 (2 500,- Kč),

druhý termín do 15.2. 2018 (2.500,- Kč),

třetí termín do 15.3. 2018 (doplatek celkové ceny).

Po obdržení přihlášky Vám rozešlu faktury s variabilním symbolem a částkou.

 

 

 

 

Info ke stažení